Bayraklı

Daha güzel, daha mutlu

Herkesin tüm hizmetlerden faydalanabildiği yeni bir Bayraklı

Serdar SANDAL

BAYRAKLI BELEDİYE BAŞKANI

Serdar Sandal, 1969 Tunceli doğumlu, evli ve bir çocuk babasıdır.

Özel bir eğitim kurumunun yönetim kurulu başkanlığını üstlenmiş aynı zamanda İzmir Sanayici ve iş Adamları Derneği (İZSİAD) üyeliğini sürdürmüştür. Ayrıca İzmir Ticaret Odası (İTO)'nda meclis üyeliği ile eğitim komite başkanlığı görevlerini yürütmüştür.

Siyasi çalışmalarına üniversite yıllarında başlayan Sandal, Bilimsel Eğitim Kültür ve Sanat Vakfı (BİLSES) Yönetim Kurulu Üyeliği ile Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'nde aktif olarak çalışmıştır. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile akademik çevrenin bir araya geldiği çalıştayları düzenleyen Sosyal Ekonomik Siyasal Araştırmalar Derneği(SESADER)'in kurucu üyeleri arasındadır. Aynı zamanda KESK üyesi olan Sandal, her platformda sivil toplum kuruluşlarına destek vermekten çekinmeyen düşünce yapısıyla fikri mahiyetteki çözümlerini toplumla paylaşma gayreti içerisindedir.

İki dönem SHP İl Yönetim Kurulu Üyeliği yapan Serdar Sandal, üç dönem de Bayraklı ilçesini temsilen CHP İl Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulunmuştur.

31 Mart 2019'DAKİ YEREL SEÇİMLERDE BELEDİYE BAŞKANI SEÇİLMİŞTİR

Değerli Bayraklılılar,

BAŞKANIN MESAJI

Yeni ve daha yaşanabilir bir Bayraklı için çıktığımız yolda bize verdiğiniz yetkiyle görevimize başladık. Kentimizin yaşam standartlarını yükseltmek; işsizlik, yoksulluk, eğitim, kentsel dönüşüm ve sağlık gibi temel sorunlarımızı gidermek için buradayız.Görev süremiz boyunca tüm enerjimizi sorunları çözülmüş mutlu yarınlarımız için harcayacak ve Bayraklı’yı hep birlikte yükselteceğiz.

Bayraklı’da hiçbir yurttaşımız yatağa aç girmeyecek. Maddi imkansızlıklar nedeniyle hiçbir çocuk eğitimlerinden eksik kalmayacak.

Sizlerin destek ve güvenleriyle aldığımız emaneti en iyi şekilde değerlendirip, sizlere hizmet olarak sunmak için buradayız. İsteyen herkes belediye yetkililerine de başkanına da ulaşabilecek. Bu nedenle belediyemizde kaldırdığımız kapılarla artık halkımızla belediye arasında hiçbir engel kalmadı. Bayraklı halkın, sizlerin belediyesidir.

Daha güzel, daha mutlu, daha umutlu

Herkesin tüm hizmetlerden faydalanabildiği yeni bir Bayraklı oluşturacağız ve bu Bayraklı’da hepimizin emeği olacak.

Hoş geldin bahar…